Create A Sexy Spa In Your Own Home Sweet Home

SPRAVTE SI SEXY KÚPELE VO VLASTNOM DOMOVE, SLADKOM DOMOVE

Najlepšie tipy ako partnera či partnerku rozmaznať zvodnou erotickou masážou a stimulovať mu alebo jej každučký nerv.

1. KROK: PRÍPRAVA SCÉNY

OSVETLENIE: V jasnej izbe s ostrým svetlom sa ťažko relaxuje, preto stlm osvetlenie alebo okolo lampy ovi priehľadnú látku na rozptýlenie svetla (daj si pozor, aby sa tiež nerozžeravila). Na zmenu nálady môžeš vymeniť aj štandardnú žiarovku za farebnú. Prípadne v izbe rozmiestni vonné sviečky, svetelnú girlandu alebo niekoľko svietiacich tyčiniek naaranžovaných do sklených pohárov, ktoré vytvoria zaujímavý dúhový efekt.

ZAHRIEVACIE KOLO: Skontroluj či je v spálni príjemná teplota – chceš predsa, aby mal partner či partnerka zimomriavky od chvenia z rozkoše a nie od cvakania zubami! Zváž použitie príjemnej vyhrievanej deky alebo milenca či milenku požiadaj, aby si ľahol/a na kožušinu, hladkú saténovú plachtu či nadýchané mäkké uteráky, ktoré si vopred zohrial/a v sušičke alebo na radiátore. Žiadny z masážnych produktov značky Durex nezanecháva škvrny, takže sa nemusíš báť zničenia látky ani nábytku.

ROZPUMPUJ TO: Pouvažuj nad odliatím gélu Durex Play Massage 2v1 do štýlového dávkovača mydla s pumpičkou. Polož ho na nočný stolík, aby bol poruke vždy, keď ho budeš chcieť alebo potrebovať pre zvýšenie obrátok počas masáže alebo hry... bez toho, aby ktokoľvek tušil, čo je vnútri.

SEDLIACKY ROZUM: Pusti pomalú, upokojujúcu hudbu – k dispozícii je množstvo hotových zoznamov skladieb na tému „Massage“ alebo „Chill Out“, alebo môžeš vyskúšať album s upokojujúcimi zvukmi z prírody, napríklad jemný dážď, vlnobitie alebo zvuky z pralesa. Vypnite si aj telefóny. Nič nepokazí relaxáciu tak ako drnčanie telefónu!

2. KROK: VÝBER MASÁŽNEHO GÉLU PRE HLADIVÉ POHYBY

ZÁRUKA SPOKOJNOSTI: Gély Durex Play Massage 2v1 sú vytvorené špeciálne na nanášanie na celé telo, nielen na genitálie. Vyživujú pokožku a pomáhajú rukám kĺzať sa po partnerovom či partnerkinom tele. Keďže oleje, pleťové mlieka a krémy môžu poškodiť latex a zvýšiť pravdepodobnosť pretrhnutia prezervatívu, všetky produkty značky Durex sú 100 % ohľaduplné ku kondómom, takže si nemusíš robiť starosti o bezpečnosť, ak sa „relaxačná a vláčna“ masáž zmení na „roztopašnú a ráznu“. 

VYBER SI ELIXÍR: Gély Massage 2v1 sa dodávajú v troch variantoch:

- Play Masage 2v1: neparfumovaný gél s aloe vera na zjemnenie a upokojenie citlivej pokožky.

- Play Masage 2v1 Sensual: gél s výťažkom z ylang-ylangu, ktorý mu prepožičiava elegantnú vôňu na navodenie nálady. Vôňa je sčasti kvetinová, sčasti karamelová a sčasti vanilková – a úplne sexy.

- Play Masage 2v1 Stimulating: gél s obsahom guarany – špeciálnej prírodnej zložky získanej zo semien stromu z povodia Amazonky, bohatej na kofeín, ktorá má zároveň účinky zvyšujúce živosť a vytrvalosť. Tento gél má škoricovú vôňu na zvýšenie aromaterapeutických účinkov.

Vyber si a pusti sa do toho!

JEMNE, BEZ CAPKANIA: Nevytlač a nenanášaj gél priamo na partnerove či partnerkine telo, miesto toho ho najskôr zohrej v dlaniach a až potom jemne votri do pokožky. Nezabudni: menej je viac. Začni množstvom veľkosti 50-centovej mince, postupne podľa potreby pridávaj; ak na začiatku použiješ priveľa gélu, ťažšie sa ti budú kontrolovať pohyby, pretože milenec či milenka bude klzkejší než klzisko!

3. KROK: ROZMAZNÁVANIE NEŽNÝMI DOTYKMI

ŤAHY GÉNIA: Masírovať začni pomalými, dlhými, plynulým ťahmi po chrbte a pleciach. Postupne začni experimentovať s tlakom, pridaj krúživé pohyby a striedaj ľahké dotyky končekmi prstov so širokými ťahmi celých dlaní. Na YouTube nájdeš niekoľko užitočných videí s návodmi.

ROZŠÍR SI POSTEĽNÉ ZNALOSTI: Počas masáže sa partnera či partnerky spýtaj na dojmy a dozvieš sa viac o tom, čo sa mu/jej páči. Všímaj si aj reč tela a dýchanie: hlboké výdychy sú znakmi pôžitku, pri plytkom dýchaní si možno našiel/našla zdroj bolesti či nepohodlia alebo možno príliš tlačíš.

DÁVAŤ MÔŽE BYŤ ROVNAKO DOBRÉ AKO DOSTÁVAŤ: Spoločné trávenie príjemných intímnych chvíľ, hladkanie tiel a vzájomné dotyky pokožky by mal byť pre oboch lahodný a zmyselný zážitok, ktorý uvoľňuje stres. Dbaj na uvoľnenosť rúk – aby neboli stuhnuté ani kŕčovité, a na začiatku každého pohybu vydýchni. Čím vyrovnanejšie sa budeš cítiť, tým príjemnejšie budú dotyky pre partnera či partnerku.

4. KROK: STUPŇOVANIE ZMYSELNOSTI

PRESTAŇ POUŽÍVAŤ RUKY: Pripravený/á prejsť do hriešneho, provokatívnejšieho režimu a zvýšiť intenzitu? Dopraj rukám pokoj a nechaj sa inšpirovať „nuru“: starobylou formou japonskej erotickej masáže, kde si žena na celé telo aj telo partnera nanesie masážny olej a potom sa obtiera o partnera kvôli stimulácii pokožky na celom tele. Ľahni si na chrbát alebo brucho partnera či partnerky, sčasti sa opri o ruky, no primkni sa k nemu/nej celým telom a potom sa začni kĺzať hore a dolu po klzkej pokožke. Na zachovanie vlhkosti a rytmu použi dostatočné množstvo gélu!

ZAPOJ PERY: Na erotogénne časti tela partnera či partnerky rozdávaj bozky, dlhé oliznutia a krátke krúživé pohyby jazykom. Gél vaginálny Durex Play Masagge 2 v 1má jemnú sladkú chuť; variant Sensual ponúka náznaky vanilky a Stimulating má korenistú škoricovú chuť, preto nič, čo oblizneš, nebude chutiť nepríjemne!

SPRÁVNE VIBRÁCIE: Durex Sensual Bliss je vibrátor – no nevyzerá tak. Má tvar malého fialového UFA a je navrhnutý tak, aby sa zmestil do dlane, hoci môžeš použiť aj jeho okraj. Je dokonalý na masírovanie – ideálny nezastrašujúci spôsob, ako do vzťahu prvýkrát začleniť erotickú hračku. Nanes trochu gélu Play na zamatovo hebkú vonkajšiu časť vibrátora Sensual Bliss a jemne ním kĺž po partnerových alebo partnerkiných pleciach; prejdi oblúkom krku, potom sa skĺzni po chrbtici na vnútornú stranu stehien...

KAMARÁTI PRE CHVÍLE SAMOTY: Prečo k aktivitám v domácich kúpeľoch nepridať aj rozmaznávajúcu masáž nôh? Do veľkého lavóra nalej vodu, pridaj penu do kúpeľa, aromatické esenciálne oleje či dokonca za hrsť ružových lupienkov. Potom v ňom milencovi či milenke umy nohy, nežne ich utri dosucha a ošetri ich trochou masážneho gélu Sensual.